06.05.2016
Військовою прокуратурою на хабарі затримано співробітника військової контррозвідки СБ України
Військовою прокуратурою Херсонського гарнізону спільно із співробітниками представництва внутрішньої безпеки СБ України в Херсонській області при одержанні неправомірної вигоди у сумі 5 тис. грн. затримано старшого оперуповноваженого одного з відділів Управління СБ України.
Зазначений офіцер, який був відряджений для виконання службових обов’язків до зони проведення АТО, самовільно перебуваючи у Херсоні, вдруге вирішив поживитися за рахунок інших. Будучи службовою особою правоохоронного органу, він вимагав та отримав від громадянина хабара за здійснення впливу на уповноважених службових осіб військкоматів області з метою вирішення питання в інтересах третьої особи щодо ухилення від проходження військової служби та видачі військового квитка.
Раніше, у березні-квітні 2016 року, посадовець вже отримав від громадянина неправомірну вигоду у сумі 1 тис. 600 грн. та 4 пляшки елітних спиртних напоїв на загальну суму 4 тис. грн. Та цього хабара тоді здирнику виявилось замало.
Наразі проводяться першочергові слідчі дії щодо встановлення причетних до вчинення злочину інших осіб, а також збираються докази інших корупційних дій та службових зловживань з боку співробітників військової контррозвідки СБ України.
Також готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.369-2 КК України (зловживання впливом), та клопотання до суду щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування триває.
кількість переглядів: 898