01.08.2018
Військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону забезпечено реальне виконання рішення суду, яким державі повернуто 4,1 млн грн

Військова прокуратура Кіровоградського гарнізону Південного регіону України забезпечила реальне виконання рішення господарського суду м. Києва, яким суб’єкта господарювання зобов’язано сплатити заборгованість з орендної плати на суму 4,1 млн гривень.

Так, у жовтні 2006 року між військовою частиною 2269 та підприємством укладено договір про оренду вертольоту Мі-8 МТВ, який знаходиться на балансі військової частини. Однак підприємство-орендар, діючи на порушення умов договору, не сплатило орендну плату за визначений сторонами період.

У зв’язку з цим військовою прокуратурою в інтересах держави в особі Міністерства внутрішніх справ України та військової частини 2269 до господарського суду м. Києва подано позов, який задоволено в повному обсязі.

Таким чином, завдяки вжитим військовою прокуратурою Кіровоградського гарнізону заходам представницького характеру забезпечено надходження до бюджету грошових коштів у сумі 4,1 млн гривень.

кількість переглядів: 374