12.04.2019
На Запоріжжі за несвоєчасне подання декларації заступника командира військової частини притягнуто до адмінвідповідальності
За участі Військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону України Комунарським районним судом м. Запоріжжя 05.04.2019 розглянуто два протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, за фактами порушення заступником командира однієї з військових частин Збройних Сил України вимог ст.ст. 45, 52 ЗУ «Про запобігання корупції».
Установлено, що вказаний військовий посадовець, без поважних причин, несвоєчасно подав до Національного агентства з питань запобігання корупції щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 (порушення вимог фінансового контролю) КУпАП.
Крім того, після одержання доходу в розмірі 150 тис. грн від продажу нерухомого майна військовослужбовець, порушуючи ч. 2 ст. 52 ЗУ «Про запобігання корупції», не повідомив НАЗК про суттєві зміни в майновому стані, чим вдруге скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 172-6 КУпАП.
За наслідками судового розгляду вказаних протоколів до винної особи застосовано адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень.
кількість переглядів: 1352