18.03.2020
За вчинення корупційного злочину судитимуть посадових осіб регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця»

За процесуального керівництва Військової прокуратури Південного регіону України, слідчим управлінням ГУНП в Одеській області закінчено досудове розслідування кримінального провадження та направлено до Приморського районного суду м. Одеси обвинувальний акт щодо начальника та головного інженера служби колії регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», які обвинувачуються у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Слідством установлено, що вказані посадові особи регіональної філії «Одеська залізниця» ПАТ «Українська залізниця», попередньо змовившись, вимагали та одержали від керівника одного з суб’єктів підприємницької діяльності неправомірну вигоду в розмірі 200 тис. грн за погодження документів та безперешкодне введення в експлуатацію під’їзної колії.

Наразі до кожного з обвинувачених застосовано запобіжний захід у вигляді  застави в розмірі 1 млн 018 тис. гривень.

Довідково:

Санкція ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Водночас, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 344