13.05.2020
На Дніпропетровщині за втрату військового майна старшина постане перед судом
За процесуального керівництва Військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України у кримінальному провадженні слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у місті Полтаві, завершили досудове розслідування та направили до суду обвинувальний акт щодо військовослужбовця військової служби за контрактом однієї з військових частини ЗС України.
За даними слідства вказана особа обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 413 (Втрата військового майна) КК України.
Установлено, що 21.08.2019 старшина П., перебуваючи у пункті постійної дислокації військової частини, втратив ввірені для службового користування предмети технічного постачання – монокуляри нічного бачення AN/PVS – 14, внаслідок чого державі в особі військової частини завдано збитки на загальну суму понад 258 тис. гривень.
Під час досудового розслідування відшкодування завданих збитків забезпечено у повному обсязі.
За вказаний злочин військовослужбовцю загрожує до трьох років позбавлення волі.
 
Водночас, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
кількість переглядів: 524