11.01.2021
Спеціалізована прокуратура Південного регіону сприятиме очищенню від корупції у своїх лавах
За процесуального керівництва Генеральної інспекції Офісу Генерального прокурора, 11.01.2021, слідчі Територіального управління ДБР, розташованого у м. Мелітополі, спільно зі співробітниками УСБ України, на одержанні неправомірної вигоди затримали військового прокурора Запорізького гарнізону (ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, керівник прокуратури одержав від військового неправомірну вигоду за непритягнення особи до кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 190 КК України (шахрайство) та закриття кримінального провадження.
Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону рішуче засуджує ганебні прояви хабарництва у прокурорському середовищі й всіляко сприятиме правоохоронним органам у повному і всебічному розслідуванні, з метою встановлення істини у справі.
За цим фактом Спеціалізована прокуратура Південного регіону призначила службове розслідування, під час якого будуть виявлені й усунені причини та умови, що сприяли вчиненню кримінального правопорушення.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
кількість переглядів: 349