Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
17.06.2024

За грошову винагороду знімав з обліку та перереєстровував транспортні засоби, призначені для ЗСУ: на Вінниччині громадянину повідомлено про підозру (ФОТО)

/

За процесуального керівництва прокурорів Вінницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомлено про підозру громадянину за фактом перешкоджання законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань (ч. 1 ст. 114-1 КК України).
Слідством встановлено, що громадянин, діючи з корисливих мотивів, систематично, за грошову винагороду, у територіальних органах з надання сервісних послуг МВС здійснював незаконну перереєстрацію транспортних засобів, які перебували на військовому обліку у Вінницькому ТЦК та СП для задоволення потреб Збройних Сил та інших військових формувань України.
11 червня 2024 року, під час передавання документів про перереєстрацію транспортного засобу за грошові кошти в сумі 5000 грн, громадянина затримали правоохоронці в порядку ст. 615 КПК України.
Наразі підозрюваному обрано запобіжний захід.
Крім того, перевіряється понад 30 фактів перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів у територіальному сервісному центрі МВС на підставі підроблених довідок Вінницького ТЦК та СП про зняття транспортного засобу з військового обліку.
Досудове розслідування здійснюють слідчі Слідчого відділу ГУНП у Вінницькій області, оперативний супровід ‒ Вінницьке управління ДВБ НПУ, 2 управління 1 ГУ ДВКР СБУ.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 151