Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
04.07.2024

У Кропивницькому командиру військової частини повідомлено про підозру у недбалому ставленні до військової служби (ФОТО)

/

За процесуального керівництва прокурорів Кропивницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомлено про підозру командиру військової частини Нацгвардії України у недбалому ставленні до військової служби (ч. 4 ст. 425 КК України).
Встановлено, що у 2022 році полковник, неналежно виконуючи свої посадові обов’язки щодо раціонального використання бюджетних коштів, не впевнився у виконанні функціональних обов’язків своїх підлеглих щодо проведення процедури закупівлі військового майна. Він уклав договір про закупівлю у приватного підприємства резервуарів стальних горизонтальних 13 РГС-50 та 8 РГС-25 для зберігання авіаційного палива. При цьому вартість вказаних виробів майже на 12 млн грн перевищує ринкову.
Таким чином, внаслідок недбалого ставлення командира військової частини до військової служби, державі завдано збитків на суму майже 12 млн гривень.
Наразі до суду направлено клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування кримінального провадження здійснюють слідчі Третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Миколаєві) ТУ ДБР, розташованого у м. Миколаєві, оперативний супровід – 7 управління ДВКР СБУ.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
 

кількість переглядів: 120