Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.07.2024

Недбале ставлення до військової служби: заступнику командира, який прийняв м’ясні консерви сумнівної якості, повідомлено про підозру (ФОТО)

/

За процесуального керівництва прокурорів Кропивницької спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомлено про підозру заступнику командира по роботі з особовим складом військової частини Нацгвардії України у недбалому ставленні до військової служби (ч. 4 ст. 425 КК України).
Встановлено, що у червні 2022 року, полковник, діючи необережно із злочинною недбалістю, всупереч інтересам служби, здійснив прийом м’ясних консервів (свинина тушкована) сумнівної якості, на суму понад 700 тис. грн, для харчування військовослужбовців військової частини. Будучи головою комісії продовольчої служби, він не організував роботу комісії та не здійснив контроль за нею щодо перевірки якості консервів на відповідність вимогам ДСТУ, не забезпечив дослідження зразків, не вживши заходів щодо перевірки якості продуктів харчування взагалі.
Таким чином, внаслідок недбалого ставлення заступника командира по роботі з особовим складом до військової служби, державі завдано збитків на суму понад 700 тис. гривень.
Наразі до суду направлено клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.
Досудове розслідування кримінального провадження здійснюють слідчі Третього слідчого відділу (з дислокацією у м. Кропивницький) ТУ ДБР, розташованого у м. Миколаєві, оперативний супровід – 7 управління ДВКР СБУ.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 100