03.04.2019
За несвоєчасне подання повідомлення про зміни у майновому стані військового комісара Генічеського районного військового комісаріату притягнуто до адміністративної відповідальності
За участі Військової прокуратури Херсонського гарнізону Південного регіону України Генічеським районним судом Херсонської області 29.03.2019 розглянуто адміністративний протокол про правопорушення, пов’язане з корупцією, за фактом несвоєчасного подання військовим комісаром Генічеського районного військового комісаріату повідомлення про суттєві зміни у майновому стані після набуття ним права власності на автомобіль.
За наслідками судового розгляду військового комісара визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-6 КУпАП, та накладено адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 1 700 гривень.
Установлено, що військовий комісар Генічеського районного військового комісаріату, який на той час був суб’єктом декларування та відповідальності, у січні 2019 року, згідно з договором купівлі-продажу транспортного засобу, набув право власності на рухоме майно.
Попри це, маючи можливість, несвоєчасно, без поважних причин, лише у лютому 2019 року повідомив Національне агентство з питання запобігання корупції про суттєві зміни в своєму майновому стані, чим вчинив адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. 
кількість переглядів: 419