02.06.2020
За несплату 1,2 млн грн єдиного соціального внеску судитимуть колишнього в.о. директора ДП «Миколаївський бронетанковий завод»
За процесуального керівництва Військової прокуратури Миколаївського гарнізону Південного регіону України закінчено досудове розслідування та направлено до суду обвинувальний акт за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 212-1 КК України, стосовно колишнього виконувача обов’язків директора ДП «Миколаївський бронетанковий завод».
Установлено, що вказаний посадовець у 2018 році умисно не сплатив грошові кошти у вигляді сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальну суму 1,2 млн гривень.
Під час досудового розслідування забезпечено повне відшкодування зазначеної суми до Фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування та поновлення прав працівників підприємства щодо отримання страхових виплат (послуг) за діючими видами загальнообов’язкового державного соціального страхування.
Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали слідчі Слідчого управління фінансових розслідувань Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області.
кількість переглядів: 1513