30.06.2020
Колишньому заступнику директора Запорізького державного підприємства «Радіоприлад» повідомлено про підозру
Військова прокуратура Запорізького гарнізону Південного регіону України 25.06.2020 повідомила про підозру колишньому заступнику директора Запорізького державного підприємства «Радіоприлад» у вчиненні злочину, передбаченому ч. 2 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем).
Досудовим розслідуванням установлено, що вказаний посадовець, діючи умисно, в інтересах третіх осіб, достовірно знав про те, що рішення про згоду на вилучення земельної ділянки, яка перебуває у постійному користування державного підприємства, на підставі Державного акту на право постійного користування на землю, приймається лише за попередньою згодою з Міністерством промислової політики України.
Однак, не отримавши такої згоди та зловживаючи своїм службовим становищем, він надав нотаріально завірену заяву від імені підприємства щодо згоди на вилучення частини земельної ділянки підприємства, що призвело до її незаконного вилучення та подальшої передачі Запорізькою міською радою в оренду фізичній особі.
Зазначимо, що нормативно-грошова оцінка цієї комерційно привабливої частини земельної ділянки ЗДП «Радіоприлад» становить понад 12 млн тис. гривень.
В результаті незаконних дій посадової особи спричинено тяжкі наслідки інтересам державного підприємства у вигляді втрати права користування вказаною частиною земельної ділянки.
Досудове розслідування кримінального провадження здійснюють слідчі СУ ГУНП в Запорізькій області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
кількість переглядів: 58