22.12.2020
Держслужбовці Спеціалізованої прокуратури Південного регіону успішно пройшли навчання за сучасними професійними програмами

У Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Південного регіону з 15 по 17 грудня 2020 року відбулися заняття за спеціальною програмою підвищення кваліфікації державних службовців «Актуальні питання організації діяльності державних службовців органів прокуратури».

Оскільки професійний розвиток державних службовців – це безперервний, свідомий, цілеспрямований процес особистісного та професійного зростання, що базується на інтеграції знань, умінь і компетентностей, вказані заняття є невід’ємною складовою заходів, спрямованих на набуття нових та вдосконалення раніше набутих навичок у межах їх професійної діяльності.
Навчання держслужбовців проводилось за участі фахівців професорсько-викладацького складу Одеського регіонального інституту державного управлінняНаціональної академії державного управління при Президентові України, а також практикуючих психологів.
Інформаційно насиченими, із практичними рекомендаціями були виступи Сергія Саханєнко, Наталії Піроженко, Степана Давтяна, Світлани Липовської, Володимира Новохацького, Анастасії Шилової, Людмили Шматоваленко, Майї Грінько, Валентина Кривцова, Ігоря Куспляка, Володимира Мельника.
Під час лекцій вони поінформували держслужбовців про вплив реформи децентралізації органів влади на функціонування системи органів прокуратури, навчили профілактиці професійного вигорання, ознайомили з іншими актуальними питаннями організації діяльності державних службовців.
Розглянуті теми викликали велику зацікавленість та жваве обговорення у слухачів, які також активно брали участь у тематичних дискусіях та тренінгах, охоче виконували практичні завдання, швидко розв’язували ситуативні задачі під час проведення семінарських занять.
За результатами проходження підсумкового тестування усі державні службовці отримали відповідний сертифікат про підвищення кваліфікації та друковані методичні матеріали.
 
Відділ кадрової роботи та державної служби
Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері
Південного регіону
кількість переглядів: 244