23.06.2021
У Херсоні та Дніпрі керівних посадових осіб військових частин притягнуто до адміністративної відповідальності

Прокурори Херсонської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері 17.06.2021 склали протокол про вчинення військового адміністративного правопорушення стосовно заступника командира бригади з морально-психологічного забезпечення за фактом недбалого ставлення до військової служби (ч. 2 ст. 172-15 КУпАП).

Встановлено, що вказаний посадовець проявив недбалість щодо забезпечення належного морально-психологічного стану в колективі військової частини.

Рішенням Херсонського міського суду Херсонської області 18.06.2021 підполковника визнано винним у вчиненні військового адміністративного правопорушення та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2465 гривень.

Крім того, за матеріалами прокурорів Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, стосовно начальника штабу – першого заступника командира військової частини та заступника командира військової частини з озброєння – начальника технічної частини за фактами порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП).

Рішенням Красногвардійського районного суду м. Дніпропетровська вказаних керівників визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, та на кожного накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 3400 гривень.

кількість переглядів: 1539