30.09.2021
У Херсоні командира дивізіону військової частини судитимуть за хабарництво

За процесуального керівництва Херсонської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері до суду направлено обвинувальний акт стосовно командира дивізіону однієї з військових частин, що на Херсонщині, за фактом прохання та одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення такою службовою особою в інтересах третіх осіб дій з використанням наданої влади та службового становища (ч. 1 ст. 368 КК України).

Встановлено, що командир дивізіону за подання клопотань командиру військової частини щодо заохочення підлеглих військовослужбовців з нагоди дня заснування військової частини вимагав та одержав від них неправомірну вигоду в сумі 6000 гривень.

Під час скоєння злочину протиправні дії посадовця були викриті та припинені правоохоронцями.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного управління Нацполіції України в Херсонській області.

Оперативний супровід – співробітники 7 управління Департаменту військової контррозвідки СБ України та Управління стратегічних розслідувань в Херсонській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України.

кількість переглядів: 909