05.10.2021
До уваги прокурорів, які проходять участь в доборі на вакантні посади в Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Південного регіону

   Кадровою комісією з добору на вакантні посади прокурорів Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного  регіону (надалі за тестом – Комісія) у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня проведено другий етап добору – проведення співбесіди.

   Рішенням кадрової комісії з добору на вакантні посади прокурорів Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону у порядку переведення до органу прокуратури вищого рівня 04.10.2021 затверджено загальні бали за результатами проведення співбесіди (додаються в кінці публікації).

  У разі наявності обставин, які не досліджувалися Комісією під час проходження кандидатом будь-якого етапу добору та могли вплинути на кількість набраних ним загальних балів, такі бали за підсумками кожного з етапів добору можуть бути предметом оскарження.

   Відповідно до п. 2 розділу VIII Порядку переведення прокурора до органу прокуратури вищого рівня, затвердженого наказом Генерального прокурора від 16.09.2020 № 454 (далі – Порядок) скарга подається особисто кандидатом до Комісії або на її електронну пошту не пізніше 5 робочих днів від дня оприлюднення загальних балів за підсумком кожного з етапів.

   У разі надсилання на електронну пошту Комісії документи оформлюються за правилами, визначеними у пунктах 2, 3 розділу IV цього Порядку.

   Скарги розглядаються на засіданні Комісії впродовж 5 робочих днів після закінчення строку на їх подання з прийняттям рішень про задоволення або відмову в задоволенні.

   Про прийняте рішення письмово повідомляється кандидат шляхом направлення листа на електрону пошту, вказану ним у заяві.

   Повторні скарги та від інших осіб, а також подані з порушенням установленого строку та порядку не приймаються і не розглядаються.

Адреса Комісії: 65012, м. Одеса, вул. Пироговська, 11.

Електронна пошта Комісії: dobirsp@ukr.net

 

Загальні бали за результатами проведення співбесіди:

 

Прізвище, ім’я, по батькові

Бал

  1.  

Ганенко Ігор Сергійович

91,9

  1.  

Додурич Сергій Вікторович

92,8

  1.  

Журенков Євген Вікторович

91,6

  1.  

Конончук Владислав Вікторович

Не з’явився

  1.  

Косенко Максим Анатолійович

85,1

  1.  

Профатіло Кирило Валерійович

78

  1.  

Савватеєв Михайло Валерійович

79,7

кількість переглядів: 1402