Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.10.2021

Спеціалізована прокуратура Південного регіону витребовує землі оборони площею 2,7 тис. га у власність Міноборони України

/

Господарський суд Одеської області наприкінці вересня 2021 року порушив провадження у справі за позовом керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону про визнання незаконними та скасування рішень Бородінської селищної ради щодо вилучення з державної власності у комунальну власність земель оборони загальновійськового полігону «Тарутинський», витребування цих земельних ділянок загальною площею 2,7 тис. га орієнтовною вартістю 9,1 млн грн у власність Міноборони України.
Встановлено, що у травні 2021 року Бородінська селищна рада прийняла незаконне рішення, яким вивела із державної власності та перевела у комунальну власність Бородінської селищної територіальної громади Одеської області земельні ділянки загальною площею 2,7 тис. га, розміщені в межах загальновійськового полігону «Тарутинський».
У подальшому, упродовж червня 2021 року, до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно внесено відомості про реєстрацію права комунальної власності на вказані земельні ділянки, які надано в оренду Селянському (фермерському) господарству «Колос».
Внаслідок порушення інтересів держави в особі Міністерства оборони України та Білгород-Дністровської КЕЧ району Спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Південного регіону звернулась до суду з позовом.
Наразі судовий розгляд господарської справи триває.

кількість переглядів: 2195