Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
29.08.2022

Незаконно заволодів майном Соборного РТЦК та СП: у Дніпрі власник приватного підприємства постане перед судом

/

За процесуального керівництва Дніпровської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері до суду направлено обвинувальний акт стосовно громадянина України, кінцевого бенефіціарного власника товариства з обмеженою відповідальністю, який обвинувачується у заволодінні чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчиненому в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 191 КК України).
Встановлено, що у березні 2020 року, вказаний керівник комерційного підприємства, діючи з корисливих мотивів, свідомо використав рішення Господарського суду м. Києва, що втратило юридичну силу, та, шляхом обману, зареєстрував за собою 50 % права приватної власності на будівлі та споруди Соборного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки м. Дніпра (в минулому ‒ Жовтневого районного військового комісаріату).
Внаслідок цього державі в особі Міністерства оборони України завдано збитків на загальну суму понад 5 млн гривень.
Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали слідчі Слідчого управління Головного управління Нацполіції в Дніпропетровській області.
Нагадаємо, постановою Центрального апеляційного господарського суду від 23 червня 2022 року задоволено вимоги прокурора й повернуто у власність держави в особі Міністерства оборони України нерухоме майно військового містечка ‒ Соборний районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки м. Дніпра.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 1917