Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.08.2023

В Одесі начальник речової служби тилу постане перед судом за хабар у 100 тис. грн (ФОТО)

/

За процесуального керівництва прокурорів Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього начальника речової служби тилу однієї з військових частин за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).
За даними слідства, офіцер, разом із заступником командира з тилу військової частини, матеріали стосовно якого виділено в окреме провадження, вимагали від підлеглого військовослужбовця, психолога радіорелейного батальйону, неправомірну вигоду в сумі 120 тис. гривень. 
За ці кошти вони пообіцяли йому підписати обхідний лист, а також не створювати перешкоди під час здавання посади та подальшого переведення до іншої військової частини, а саме не ініціювати службове розслідування за надуманими фактами нестачі речового майна, зокрема, бронежилетів.
16.03.2023, після одержання частини неправомірної вигоди в сумі 100 тис. грн начальника речової служби тилу затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.
 
Затриманому повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 998 448 гривень.
Досудове розслідування здійснювали слідчі Другого оперативного відділу (з дислокацією у м. Одесі) ТУ ДБР, розташованого у м. Миколаєві, оперативний супровід ‒ оперативні співробітники (з дислокацією у м. Одесі) ТУ ДБР, розташованого у м. Миколаєві.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 864