Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
24.10.2023

Миколаївська спеціалізована прокуратура: юрисконсульта ВСП судитимуть за сприяння у незаконному перетині державного кордону (ФОТО)

/

За процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону до суду передано обвинувальний акт стосовно помічника начальника відділу з правової роботи ВСП у ЗС України за фактом незаконного переправлення особи через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України).
Встановлено, що у квітні 2023 року, з метою особистого незаконного збагачення, майор запропонував військовозобов’язаному мешканцю м. Миколаєва за грошові кошти в сумі 7 500 тис. дол. США посприяти йому у незаконному переправленні через державний кордон України. Зокрема, обіцяв надати документи про непридатність до військової служби, з подальшим виключенням з військового обліку.
У травні 2023 року, безпосередньо після одержання обумовленої суми хабаря, військовослужбовця затримали правоохоронці в порядку ст. 208 КПК України.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі слідчого відділу (з дислокацією у м. Миколаєві) ТУ ДБР, розташованого у м. Миколаєві.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 


кількість переглядів: 537