Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
23.05.2024

Колишнього працівника ДУ «Дар’ївська виправна колонія №10» викрито та затримано за підозрою у колабораційній діяльності (ФОТО)

/

За процесуального керівництва Миколаївської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону повідомлено про підозру військовослужбовцю за вчинення колабораційної діяльності (ч. 7 ст. 111-1 КК України).
За даними слідства, колишній 45-річний солдат, мешканець Херсонської області, на початку військової агресії проти України проходив службу у ДУ «Дар’ївська виправна колонія №10» у спеціальному званні «старший прапорщик внутрішньої служби». Під час тимчасової окупації Херсонської області та узурпації владних повноважень агресором, поділяючи погляди окупаційної влади, у травні 2022 року добровільно зайняв посаду так званого молодшого інспектора 1-ої категорії групи надзору відділу безпеки ДУ «Дар’ївська виправна колонія №10» у незаконно створеному правоохоронному органі «Управления службы исполнения наказаний по Херсонской области».
15 травня 2024 року його було затримано в порядку ст. 615 КПК України.
Наразі готується клопотання до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування здійснюється слідчими слідчого відділу УСБУ  в Миколаївській області, оперативний супровід ‒ 4 відділ 7 управління ДВКР УСБУ в Миколаївській області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 155