Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
24.05.2024

Несанкціоновано поширив інформацію про переміщення, рух та розташування ЗСУ - на Херсонщині судитимуть військовослужбовця

/

За процесуального керівництва прокурорів Херсонської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону до суду направлено обвинувальний акт стосовно військовослужбовця-контрактника за фактом несанкціонованого поширення інформації про переміщення, рух та розташування Збройних Сил України (ч. 2 ст. 114-2 КК України).
Встановлено, що на початку січня 2024 року, матрос, перебуваючи в районі виконання бойових завдань Херсонської області, розповсюдив в месенджерах «Instagram» та «Telegram» інформацію щодо конкретних місць евакуації поранених військовослужбовців ЗС України, що дозволяє ідентифікувати місцевість.
Тим самим він незаконно поширив інформацію про місця розташування, переміщення та рух підрозділів Збройних Сил України, не маючи на те відповідного дозволу від безпосереднього командування, що поставило під загрозу життя та здоров’я особового складу підрозділу Збройних Сил України.
Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали слідчі Слідчого відділу УСБУ в Херсонській області.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 209