Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
28.05.2024

Колишньому начальнику Одеського ОТЦК та СП повідомлено про підозру в легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ФОТО)

/

За процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону колишньому начальнику Одеського ОТЦК та СП повідомлено про підозру за фактом легалізації (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 209 КК України).
Встановлено, що колишній керівник Одеського ОТЦК та СП, за період перебування на посаді, з 17.01.2022 по 13.07.2023 організував набуття права власності, володіння, використання та розпорядження транспортними засобами та нерухомим майном, щодо якого фактичні обставини свідчать про його одержання злочинним шляхом на загальну суму майже 150 млн гривень.
Зокрема, після повномасштабного вторгнення, за дорученням підозрюваного, члени родини придбали в Іспанії об’єкти нерухомості та автомобілі преміум класу. При цьому офіційний спільний дохід родини не покривав цих витрат.
Нагадаємо, у грудні 2023 року, на підставі запиту Офісу Генпрокурора про міжнародну правову допомогу, накладено арешт на нерухоме майно одеського воєнкома в Іспанії: віллу та офісне приміщення. Також судом накладено арешт на 9 земельних ділянок, два будинки, одне домоволодіння, дві квартири та 1/3 квартири, 6 елітних автомобілів.
28.05.2024 колишнього начальника Одеського ОТЦК та СП затримано в порядку ст. 615 КПК України.
Наразі до Печерського районного суду заплановано спрямовування клопотання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування здійснювало ГСУ Державного бюро розслідувань.
 

кількість переглядів: 179