Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
31.05.2024

В Одесі судитимуть помічника командира частини з фінансово-економічної роботи за недбале ставлення до служби (ФОТО)

/

За процесуального керівництва прокурорів Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону до суду направлено обвинувальний акт стосовно помічника командира частини з фінансово-економічної роботи – начальника фінансово-економічної служби за фактом недбалого ставлення до військової служби (ч. 4 ст. 425 КК України).
Встановлено, що через недбале ставлення військової службової особи до служби, який не здійснював належний контроль за діяльністю працівників та військовослужбовців фінансово-економічної служби, підлеглий йому бухгалтер привласнив грошові кошти, призначені для виплат грошового забезпечення військовослужбовцям військової частини.
Внаслідок недбалого ставлення начальника фінансово-економічної служби до військової служби та злочинних дій бухгалтера фінансово-економічної служби військової частини, матеріали стосовно якого виділено в окреме провадження, державі завдано збитків на загальну суму понад 2,1 млн гривень.
Наразі помічнику командира частини з фінансово-економічної роботи – начальнику фінансово-економічної служби повідомлено про підозру та готується клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування кримінального провадження здійснювали слідчі Слідчого відділу (з дислокацією у м. Одесі) ТУ ДБР, розташованого у м. Миколаєві, оперативний супровід – 7 управління ДВКР СБУ.
 
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

кількість переглядів: 168