Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
28.06.2024

Перед судом постане колишній командир штурманської бойової частини ракетного корвету «Придніпров’я» (ФОТО)

/

За процесуального керівництва прокурорів Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону до суду направлено обвинувальний акт стосовно колишнього командира штурманської бойової частини ракетного корвету «Придніпров’я» 1 бригади надводних кораблів Військово Морських Сил України за фактами державної зради та дезертирства (ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 408 КК України).
Встановлено, що у березні 2014 році, під час тимчасової окупації Криму, колишній старший лейтенант відмовився виконувати обов'язки несення військової служби у Збройних Силах України та перейшов на бік ворога, чим вчинив державну зраду та дезертирство.
Надалі він уклав контракт про проходження служби в збройних силах рф на різних посадах, у тому числі на посаді командира підводного човна «Колпино» 4 окремої бригади підводних човнів (військова частина 95200) та наразі бере участь у збройній агресії рф проти України.
У зв’язку з переховуванням підозрюваних на тимчасово окупованій території України, досудове розслідування кримінального провадження в порядку спеціального досудового розслідування (in absentia) здійснювали слідчі ТУ ДБР, розташованого в м. Миколаєві.

кількість переглядів: 161