Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
05.07.2024

Четверо молодих юристів склали Присягу прокурора та поповнили лави працівників спеціалізованих прокуратур Південного регіону (ФОТО)

/

У п’ятницю, 05 липня 2024 року, у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Південного регіону урочисто склали Присягу прокурора чотири новопризначені молоді фахівці, які були прийняті на роботу за результатами тестування на зайняття посад прокурорів у підпорядкованих спеціалізованих прокуратурах Південного регіону (на правах окружних).
У присутності старших колег, в атмосфері відповідальності та піднесення кожен із прокурорів присягнув неухильно додержуватися Конституції та законів України, сумлінно виконувати свої службові обов’язки, сприяти утвердженню верховенства права і закону, присвячуючи свою діяльність служінню Українському народові і Україні.
«Сьогодні у цей непростий для держави час молоді правники виявили бажання служити народу України своїми знаннями та вміннями. Четверо прокурорів поповнили лави працівників підпорядкованих спеціалізованих прокуратур у сфері оборони Південного регіону.
Присяга – це важливий крок у житті прокурора, який віднині вимагає від кожного бути відданим державі, компетентним у своїй справі, чесним, порядним, неухильно захищати права і свободи людини та громадянина, інтереси суспільства і держави», ‒ підкреслив на завершення заходу керівник Спеціалізованої прокуратури Південного регіону Андрій Глумаков.
    

кількість переглядів: 462