Стан розгляду запитів на інформацію органами військової прокуратури Південного регіону України протягом 9 місяців 2016 року

         Протягом 9 місяців 2016 року до органів військової прокуратури Південного регіону України  надійшло 61 запит на інформацію, з яких надано інформацію на 34 запити, надіслано 13 роз’яснень, на 1 запит відмовлено                    у   задоволені та 13 запитів в порядку частини 3 статті 22 Закону України «Про доступ до публічної інформації» надіслано належним розпорядникам.
         Серед зареєстрованих запитів на інформацію – 36 надійшло                               до військової прокуратури регіону, 25 – до підпорядкованих військових прокуратур гарнізонів. 
         З числа розглянутих запитів на інформацію: 19 – з питань досудового розслідування, 3 – з питань організаційно-розпорядчої діяльності,                       12 – з кадрових питань  та 14 – з інших питань.
         Запитів, відповідь на які повинна надаватися не пізніше  48 годин з дня отримання (стаття 20 Закону) до органів військової прокуратури регіону                 не надходило.

кількість переглядів: 918