Керівник Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону

  КРИВОНОС Валерій Віленович

  Народився: 01 вересня 1972 року у с. Головченці Летичівського району Хмельницької області.

 Освіта: вища, у 2000 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, кваліфікація юрист.

 З червня 1993 року по травень 1997 року проходив службу в Збройних Силах України.
З травня 1997 року по січень 2002 року працював у Військовій прокуратурі Деснянського гарнізону Центрального регіону України на посадах слідчого, помічника та заступника військового прокурора гарнізону.
З січня по жовтень 2002 року – прокурор відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів у військових формуваннях Військової прокуратури Центрального регіону України.
З жовтня 2002 року по вересень 2004 року обіймав посаду прокурора відділу нагляду за додержанням і застосуванням законів у Збройних Силах України та інших військових формуваннях Головного управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України.
З вересня 2004 року по березень 2006 року – прокурор відділу та старший прокурор відділу нагляду за додержанням законів при провадженні ОРД, дізнання та досудового слідства у Військовій прокуратурі Центрального регіону України.
З березня 2006 року по вересень 2010 року обіймав посади прокурора відділу та старшого прокурора відділу в слідчому управлінні Головного управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України.
З вересня 2010 року по червень 2015 року – військовий прокурор Житомирського гарнізону Центрального регіону України. 
У липні 2015 року відряджений до зони проведення АТО на посаду начальника першого відділу Військової прокуратури Луганського гарнізону і згодом призначений на посаду заступника, а надалі – першого заступника військового прокурора Південного регіону України.
З листопада 2017 року по вересень 2020 року працював на керівних посадах у Головній військовій прокуратурі Генеральної прокуратури України та Спеціалізованій прокуратурі у сфері нагляду за кримінальними провадженнями про військові злочини та у сфері оборонно-промислового комплексу Офісу Генерального прокурора.
З вересня 2020 року – керівник Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.
Відзначений Подякою Прем’єра-Міністра України. Нагороджений нагрудними знаками «Почесний працівник прокуратури України», «Подяка за сумлінну службу в органах прокуратури» І та ІІ ступеня, відзнаками Міністерства оборони України та інших військових формувань і правоохоронних органів.


  Перший заступник керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері  Південного регіону

 ЦУПКА Олександр В’ячеславович

 Народився: 07 липня 1983 року.

 Освіта: вища, у 2005 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого; кваліфікація: юрист, офіцер тактичного рівня.

 З липня 2005 року по серпень 2014 року послідовно обіймав посади слідчого, помічника та старшого помічника військового прокурора гарнізону прокурора відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Південного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.
З серпня 2014 року по квітень 2015 року працював слідчим в особливо важливих справах Головного управління процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату та нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Генеральної прокуратури України та Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.
З грудня 2014 року по квітень 2015 року відряджений до зони проведення АТО на посаду слідчого в особливо важливих справах Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.
З квітня 2015 року по вересень 2020 року – військовий прокурор Білгород-Дністровського гарнізону Південного регіону України.
З вересня 2020 року – перший заступник керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.
Заохочений нагрудним знаком «15 років Збройним Силам України», почесним нагрудним знаком начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За досягнення у військовій службі» ІІ ступеню, відзнаками Міністра оборони України – «15 років сумлінної служби» та Генерального прокурора України – нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури».

  Заступник керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону

 ВЕЛІКСАР Андрій Іванович

 Народився: 18 листопада 1979 року.

 Освіта: вища, у 2002 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого, кваліфікація юрист.

 З червня 2002 року по січень 2011 року працював у Військовій прокуратурі Південного регіону України на посадах слідчого військової прокуратури Болградського та Херсонського гарнізонів, старшого помічника військового прокурора Миколаївського гарнізону, прокурора відділу Військової прокуратури Південного регіону України, заступника військового прокурора Запорізького гарнізону.
З січня 2011 року по квітень 2015 року – військовий прокурор Кіровоградського гарнізону Південного регіону України.
З квітня 2015 року по лютий 2019 року – військовий прокурор Запорізького гарнізону Південного регіону України.
З лютого 2019 року по вересень 2020 року – військовий прокурор Криворізького гарнізону Південного регіону України.
З вересня 2020 року – заступник керівника Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону.
Заохочений «Подякою за сумлінну службу в органах прокуратури», Почесною грамотою Генерального прокурора України, відзнаками Міністра оборони України «15 років Збройним Силам України», «За зразкову службу в Збройних Силах України», «15 років сумлінної служби».