Виконувач обов'язків військового прокурора Південного регіону України
 полковник юстиції

 СИВОДЄД Іван Сергійович

 
Народився у 1986 році.
 У 2008 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.
 В органах прокуратури з 2008 року. Послідовно обіймав посади помічника прокурора та старшого слідчого у військовій прокуратурі Одеського гарнізону, старшого слідчого слідчого відділу, старшого прокурора відділу роботи з кадрами, старшого прокурора відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності слідчого управління військової прокуратури Південного регіону України.
 У період з липня 2015 року по червень 2017 року виконував службові обов'язки в районі проведення антитерористичної операції.
 З липня 2015 року по червень 2017 року обіймав посади начальника слідчого відділу та заступника військового прокурора сил антитерористичної операції.
 Призначений з посади заступника військового прокурора сил антитерористичної операції.
 Нагороджений відомчою відзнакою Генерального прокурора - нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури», державною нагородою - відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції".


  Заступник військового прокурора Південного регіону України
 підполковник юстиції

 МРОЧКО Роман Миколайович

 Народився у 1989 році.
 Закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.
 В органах прокуратури з 2011 року.
 З серпня 2011 року по квітень 2014 року проходив службу на посадах слідчого, прокурора та старшого прокурора військової прокуратури Львівського гарнізону та Львівської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України.
З квітня по вересень 2014 року - прокурор відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.
З вересня по грудень 2014 року - заступник військового прокурора Чернігівського гарнізону Центрального регіону України.
З грудня 2014 по червень 2015 року - заступник військового прокурора Вінницького гарнізону Центрального регіону України.
З червня по серпень 2015 року - прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого відділу управління нагляду за додержанням законів об’єднаними силами антитерористичної операції Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.
Упродовж серпня – вересня 2015 року - прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого відділу військової прокуратури сил антитерористичної операції.
З вересня 2015 року по травень 2017 року - військовий прокурор Луганського гарнізону сил антитерористичної операції.
З травня по липень 2017 року проходив службу на посаді військового прокурора Київського гарнізону Центрального регіону України.
Призначений з посади військового прокурора Київського гарнізону Центрального регіону України.

  Заступник військового прокурора Південного регіону України
 полковник юстиції

 НЕМАШКАЛО Роман Миколайович

 
Народився у 1983 році.
 Закінчив Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля.
 В органах прокуратури з 2006 року.
 З серпня 2006 року по травень 2009 року проходив службу на посадах слідчого та помічника прокурора Краснодонського району Луганської області та Жовтневого району м. Луганска.
 З травня 2009 року по липень 2014 року займав посади прокурора, старшого прокурора, заступника начальника та начальника відділу у прокуратурі Луганської області.
 З вересня 2014 року переведений до Генеральної прокуратури України, де обіймав посаду старшого прокурора відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави.
 З жовтня 2015 року по вересень 2016 року – прокурор відділу нагляду за додержанням законів та виконання судових рішень у кримінальному провадженні слідчого управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, а з вересня 2016 року – заступник начальника вказаного відділу.
Призначений з посади заступника начальника відділу слідчого управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.