Військовий прокурор Південного регіону України
  полковник юстиції

  ЦИБЕНКО Олександр Сергійович


  Народився у 1980 році. Закінчив Національний університет «Юридична академія України імені  Ярослава Мудрого».
   В органах прокуратури з 2005 року. З березня 2005 року по березень 2011 року обіймав посади помічника прокурора районних прокуратур Луганської області. У подальшому – прокурор відділу прокуратури Луганської області.
  З жовтня 2012 по червень 2013 року працював на посадах старшого прокурора та заступника начальника відділу прокуратури Луганської області.
  Тривалий час - заступник прокурора Ленінського району м. Луганська.
  З вересня 2014 по липень 2015 року проходив службу в Головній військовій прокуратурі Генеральної прокуратури України на посаді прокурора відділу представництва інтересів громадянина або держави‚ протидії корупції у військовій сфері управління представництва інтересів громадянина або держави в суді‚ протидії корупції у воєнній сфері.
З липня 2015 року - начальник слідчого управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.
Призначений з посади начальника слідчого управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.


  Перший заступник військового прокурора Південного регіону України
 підполковник юстиції

 СИВОДЄД Іван Сергійович

 
Народився у 1986 році.
 У 2008 році закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.
 В органах прокуратури з 2008 року. Послідовно обіймав посади помічника прокурора та старшого слідчого у військовій прокуратурі Одеського гарнізону, старшого слідчого слідчого відділу, старшого прокурора відділу роботи з кадрами, старшого прокурора відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, старшого прокурора відділу нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та при проведенні оперативно-розшукової діяльності слідчого управління військової прокуратури Південного регіону України.
 У період з липня 2015 року по червень 2017 року виконував службові обов'язки в районі проведення антитерористичної операції.
 З липня 2015 року по червень 2017 року обіймав посади начальника слідчого відділу та заступника військового прокурора сил антитерористичної операції.
 Призначений з посади заступника військового прокурора сил антитерористичної операції.
 Нагороджений відомчою відзнакою Генерального прокурора - нагрудним знаком «За сумлінну службу в органах прокуратури», державною нагородою - відзнакою Президента України "За участь в антитерористичній операції".


  Заступник військового прокурора Південного регіону України
 підполковник юстиції

 МРОЧКО Роман Миколайович

 Народився у 1989 році.
 Закінчив Національну юридичну академію України імені Ярослава Мудрого.
 В органах прокуратури з 2011 року.
 З серпня 2011 року по квітень 2014 року проходив службу на посадах слідчого, прокурора та старшого прокурора військової прокуратури Львівського гарнізону та Львівської прокуратури з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Західного регіону України.
З квітня по вересень 2014 року - прокурор відділу захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері.
З вересня по грудень 2014 року - заступник військового прокурора Чернігівського гарнізону Центрального регіону України.
З грудня 2014 по червень 2015 року - заступник військового прокурора Вінницького гарнізону Центрального регіону України.
З червня по серпень 2015 року - прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого відділу управління нагляду за додержанням законів об’єднаними силами антитерористичної операції Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.
Упродовж серпня – вересня 2015 року - прокурор відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчого відділу військової прокуратури сил антитерористичної операції.
З вересня 2015 року по травень 2017 року - військовий прокурор Луганського гарнізону сил антитерористичної операції.
З травня по липень 2017 року проходив службу на посаді військового прокурора Київського гарнізону Центрального регіону України.
Призначений з посади військового прокурора Київського гарнізону Центрального регіону України.
Нагороджений відзнакою «Іменна вогнепальна зброя». Має звання «Почесний громадянин міста Сєвєродонецьк». Нагороджений відзнакою «За розвиток регіону». Заохочувався керівництвом Генеральної прокуратури України, відзнаками Міністерства оборони України та іншими Міністерствами України.

  Заступник військового прокурора Південного регіону України
 полковник юстиції

 НЕМАШКАЛО Роман Миколайович

 Народився у 1983 році.
 Закінчив Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля.
 В органах прокуратури з 2006 року.
 З серпня 2006 року по травень 2009 року проходив службу на посадах слідчого та помічника прокурора Краснодонського району Луганської області та Жовтневого району м. Луганска.
 З травня 2009 року по липень 2014 року займав посади прокурора, старшого прокурора, заступника начальника та начальника відділу у прокуратурі Луганської області.
 З вересня 2014 року переведений до Генеральної прокуратури України, де обіймав посаду старшого прокурора відділу захисту фінансово-економічних інтересів держави.
 З жовтня 2015 року по вересень 2016 року – прокурор відділу нагляду за додержанням законів та виконання судових рішень у кримінальному провадженні слідчого управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, а з вересня 2016 року – заступник начальника вказаного відділу.
Призначений з посади заступника начальника відділу слідчого управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України.