Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 

 
 

Вимоги до звернення

       Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного заязку через визначені контактні телефони "гарячої лінії" та записується (реєструється) посадовою особою.

      Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до  органу прокуратури, особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформленні відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного звязку (електронне звернення).

     У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби звязку з ним.

     Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові  з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через 10 днів від дня його надходження.

ГРАФІК

прийому громадян у Спеціалізованій прокуратурі

у сфері оборони  Південного регіону

 

 

Керівник Спеціалізованої прокуратури

у сфері оборони Південного регіону 

Глумаков Андрій Сергійович

 

 

п’ятниця  

з 10 год. до 13 год.

 

Перший заступник керівника

Спеціалізованої прокуратури

у сфері оборони Південного регіону 

Блажко Михайло Ігорович   

 

 

 

понеділок

з 10 год. до 13 год.

                    

Заступник керівника Спеціалізованої прокуратури

у сфері оборони Південного регіону 

Брильов Максим Олександрович

 

 

середа

з 10 год. до 13 год.

                     

Начальники  та прокурори відділів

Спеціалізованої прокуратури у сфері

оборони Південного регіону

(черговий прокурор) 

 

понеділок - четвер  

 

з 09 год. до 13 год.

з 13:45 год. до 17:30 год.

п’ятниця

з 09 год. до 13 год.

з 13:45 год. до 16:15 год.

 

 

         Примітка:  Прийом громадян керівником Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Південного регіону проводиться за попереднім записом. Керівник Спеціалізованої прокуратури у сфері Південного регіону  приймає громадян у випадку, якщо у задоволенні звернення відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їхніх дій чи рішень.