Контраст contrast
Шрифт . . Очистити
Сховати налаштування
 

  Про порядок особистого прийому та розгляду звернень 
у Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Південного регіону

   
     Право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових  і службових осіб цих органів закріплено ст.40 Конституції України. Тим самим держава гарантує громадянам України право впливати на точне, відповідно до закону, функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності, гарантує обстоювання ними своїх законних прав та свобод.

     Відповідно до вимог галузевого наказу основними завданнями діяльності органів прокуратури із зверненнями вважається організація та проведення особистого прийому громадян, обєктивний, всебічний і своєчасний розгляд звернень, перевірки викладених у них фактів, прийняття рішень відповідно до чинного законодавства.  Основними критеріями оцінки цієї роботи важаються забезпечення обєктивного, всебічного і своєчасного розгляду звернень.

     Заступники керівника здійснюють прийом громадян зі скаргами щодо рішень, прийнятих працівниками апарату прокуратури регіону, підпорядкованими спеціалізованими прокурорами, а також з питань зволікання, тривалого неприйняття ними рішень, залишення звернень без розгляду.

     Керівник Спеціалізованої прокуратуриу військовій та оборонній сфері Південного регіону приймає громадян у разі, якщо   у задоволені скарги відмовлено його заступником.

 

Вимоги до звернення

       Звернення може бути подано окремою особою (індивідуальне) або групою осіб (колективне).Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного заязку через визначені контактні телефони "гарячої лінії" та записується (реєструється) посадовою особою.

      Письмове звернення надсилається поштою або передається громадянином до  органу прокуратури, особисто чи через уповноважену ним особу, повноваження якої оформленні відповідно до законодавства. Письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного звязку (електронне звернення).

     У зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я та по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби звязку з ним.

     Звернення, оформлене без дотримання цих вимог, повертається заявникові  з відповідними роз’ясненнями не пізніш як через 10 днів від дня його надходження.

 


       

ГРАФІК
 
прийому громадян у Спеціалізованій прокуратурі
 
 у військовій та оборонній сфері Південного регіону
 
 
 
Керівник Спеціалізованої прокуратури                                   п'ятниця
 
у військовій та оборонній сфері                                             з 10 год. до 13 год.
 
Південного регіону                                                                                   
 
 
Перший заступник керівника Спеціалізованої прокуратури     понеділок, середа
 
у військовій та оборонній сфері                                            з 10 год. до 13 год.
 
Південного регіону                                                               з 14 год. до 17 год.                   
 
Заступник керівника Спеціалізованої прокуратури                 вівторок, четвер
 
у військовій та оборонній сфері                                            з 10 год. до 13 год.
 
Південного регіону                                                               з 14 год. до 17 год.                  
 
 

 

Начальники та прокурори відділів                                         понеділок - четвер
 
Спеціалізованої прокуратуриу військовій                               з 10 год. до 13 год.
 
та оборонній сфері Південного регіону                                  з 13:45 год. до 17 год.                   
 
(черговий прокурор)                                                                      п'ятниця
                                                                                           з 10 год. до 13 год.
                                                                                           
з 13:45 год. до 16 год.      
                                                                                         
                                                                                          

 

 

 

Примітка:  Прийом громадян у Спеціалізованій прокуратурі у військовій та оборонній сфері Південного регіону  проводиться за попереднім записом. Керівник Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону  приймає громадян у випадку, якщо у задоволенні звернення відмовлено його заступниками, або у разі оскарження їхніх дій чи рішень.      

 
 
 

ІНФОРМУЄМО ЗАЯВНИКІВ ТА ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ

 

Відповідно до Закону України від 17.03.2020 № 530-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)», рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13.03.2020 «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», введеного в дію Указом Президента України від 13.03.2020 № 87, постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказів виконувача обов’язків Генерального прокурора від 12.03.2020 № 141 та від 13.03.2020 № 147, ТИМЧАСОВО ОБМЕЖЕНО ДОПУСК ДО АДМІНІСТРАТИВНИХ БУДІВЕЛЬ ОРГАНІВ ПРОКУРАТУРИ ТА ВСТАНОВЛЕНО ОСОБЛИВИЙ ПОРЯДОК ЇХ РОБОТИ.

У зв’язку з цим на час дії карантину на всій території України ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТОГО ПРИЙОМУ ЗАЯВНИКІВ, ЗАПИТУВАЧІВ ІНФОРМАЦІЇ, ДЕПУТАТІВ УСІХ РІВНІВ В ОРГАНАХ ПРОКУРАТУРИ ПРИЗУПИНЯЄТЬСЯ

Враховуючи ситуацію, яка вимагає дотримання правил карантину, просимо обрати більш сприятливий час для направлення звернень та запитів на адресу органів прокуратури, а також з розумінням віднестись до можливих випадків більш тривалого строку їх розгляду ніж той, що передбачений чинним законодавством.

 

 

                                                                

                                       ДЯКУЄМО ЗА РОЗУМІННЯ!

БАЖАЄМО ЗДОРОВ’Я ВАМ ТА ВАШИМ РОДИНАМ!