03.05.2017
На Дніпропетровщині старшому сержанту та його спільнику, яких затримали на збуті вогнепальної зброї та боєприпасів, обрано запобіжний захід
Напередодні травневих свят, 28 квітня 2017 р., за клопотанням військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України Жовтневий районний суд м. Дніпра обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою військовослужбовцю однієї з військових частин на Дніпропетровщині та його спільнику.
В якості альтернативи обом обвинуваченим судом визначена можливість внесення застави в розмірі 128 тис. грн.
Нагадаємо, у середу, 26 квітня 2017 року слідчими військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону спільно з працівниками ГУ БКОЗ СБ України затримано старшого сержанта Д. та громадянина Б, які систематично, без передбаченого законом дозволу, здійснювали збут вогнепальної зброї та бойових припасів.
У затриманих осіб правоохоронцями вилучено 2 автомата АКС, 960 набоїв калібру 5,45, 2 кг тротилу, 2 кг пластиду, 18 капсулів-детонаторів, 31 запал УЗРГМ, 3 запалювальні трубки, 13 електродетонаторів, 17 магазинів до АКС.
Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України, санкцією якої передбачено покарання до 7 років позбавлення волі.
кількість переглядів: 2056