01.11.2017
На Одещині військовою прокуратурою затримано цивільну особу, яка підбурювала курсанта академії до викрадення вогнепальної зброї та боєприпасів
Військовою прокуратурою Одеського гарнізону Південного регіону України розслідується кримінальне провадження за фактом викрадення зі складу ракетно-артилерійського озброєння військової частини у смт. Чорноморське Одеської обл. близько 164 одиниць 9 мм пістолетів ПМ.
01.11.2017 військовою прокуратурою Одеського гарнізону спільно з працівниками Управління карного розшуку ГУ Нацполіції в Одеській області затримано громадянина П., який за грошову винагороду підбурював курсанта Військової академії у м. Одесі вчинити протиправні дії щодо викрадення з військового навчального закладу військову стрілецьку зброю та бойові припаси, зокрема 5,45-мм автомат Калашникова та магазини до нього, ручні гранати, 9мм та 5,45мм патрони.
Досудовим розслідуванням установлено, що в ході спілкування із громадянином останній демонстрував курсанту 9мм пістолет Макарова, а також повідомив про наявність у нього двох 5,45-мм автоматів Калашникова.
Під час передачі «замовленої» зброї та боєприпасів на загальну суму 13 000 грн та 1 200 дол. США, яка проходила під контролем правоохоронців, вказану особу затримано в порядку ст. 208 КПК України.
Наразі проводяться невідкладні слідчі дії, тривають обшуки.
Військовою прокуратурою Одеського гарнізону вирішується питання про повідомлення громадянину підозри у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 КК України та готується клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування триває.

 

кількість переглядів: 2294