04.10.2018
Про організаційні заходи із забезпечення скликання та проведення позачергової всеукраїнської конференції прокурорів
Відповідно Закону України «Про прокуратуру» та наказу Генерального прокурора України «Про організаційні заходи із забезпечення скликання та проведення зборів прокурорів Генеральної прокуратури України» з метою забезпечення позачергової всеукраїнської конференції прокурорів, у військовій прокуратурі Південного регіону України створено організаційний комітет.
Зокрема, проведення зборів прокурорів військової прокуратури регіону для обрання делегатів на конференцію призначено на 26 жовтня 2018 року.
Утворено організаційний комітет з питань проведення зборів прокурорів військової прокуратури регіону у складі: голова комітету – перший заступник військового прокурора Південного регіону України Іван Сиводєд, а також члени – начальник відділу організаційного та правового забезпечення Сергій Ботнарь, начальник відділу роботи з кадрами Руслан Пашнєв, начальник секретаріату Руслан Гавриленко, прокурор відділу роботи з кадрами Вадим Брезіцький.
До 24 жовтня 2018 року організаційний комітет зобов’язаний здійснити прийом документів від осіб, які виявили бажання бути обраними делегатами на всеукраїнську конференцію прокурорів зборами прокурорів військової прокуратури регіону.
Після завершення прийому документів, комітет розміщує на офіційному веб-сайті прокуратури регіону інформації про осіб, які виявили бажання бути обраними зборами прокурорів військової прокуратури регіону делегатами на конференцію.
Військовим прокурорам гарнізонів визначено для обрання делегатів до 24 жовтня 2018 року організувати проведення зборів прокурорів та надати до організаційного комітету прокуратури регіону інформацію про обраних делегатів із долученням завірених витягів з протоколів зборів.
кількість переглядів: 493