08.04.2019
На Дніпропетровщині працівника поліції затримано за хабарництво
Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України, в рамках здійснення процесуального керівництва у кримінальному провадженні, за оперативного супроводження співробітників ГВ БКОЗ УСБУ в Дніпропетровській області та УВБ в Дніпропетровській області ДВБ НП України, задокументовано факт вимагання неправомірної вигоди старшим слідчим СУ ГУНП в Дніпропетровській області.
Установлено, що за непритягнення громадянина А. до кримінальної відповідальності за порушення правил безпеки дорожнього руху (ч. 2 ст. 286 КК України) працівник поліції вимагав неправомірну вигоду в сумі 2000 доларів США.

У понеділок, 08.04.2019, після одержання вказаної суми хабаря в розмірі 2000 доларів США старшого слідчого затримано правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії.
Військовою прокуратурою вказаній особі планується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3. ст. 368 КК України, та готується звернення до суду з клопотанням про обрання запобіжного заходу.
Досудове розслідування здійснюється ТУ ДБР, розташованим у м. Полтаві.
кількість переглядів: 611