Контраст contrast
Шрифт Очистити
Сховати налаштування
 
07.06.2022

На Миколаївщині засуджено голову ОТГ та перераховано понад 86 тис. грн сплаченої застави на підтримку ЗС України

/

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Миколаївської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері, Вознесенський міськрайонний суд Миколаївської області визнав винним голову однієї з ОТГ Вознесенського району Миколаївської області, якого обвинувачено у наданні службовій особі неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 369 КК України).
Вироком суду його засуджено до штрафу в сумі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що на момент вчинення злочину становило 17 000 гривень.
Встановлено, що у березні 2022 року голова районної ОТГ запропонував начальнику відділення комплектування Вознесенського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Миколаївської області передати на потреби армії свій пошкоджений внаслідок ДТП службовий автомобіль Renault Arkana 2020 року випуску. Для того, щоб приховати факт ДТП та списати автівку на втрати під час проведення бойових дій, 06.04.2022 він надав начальнику РТЦК та СП неправомірну вигоду в сумі 1000 дол. США.
Під час скоєння злочину голова ОТГ був затриманий правоохоронцями в порядку ст. 208 КПК України.
У судовому засіданні обвинувачений свою вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні визнав повністю.
Суд прийняв рішення про зміну запобіжного заходу стосовно обвинуваченого із застави на особисте зобов’язання та звернення застави в сумі понад 86 тис. грн в дохід держави. Сплачені кошти, за згодою заставодавця та прокурорів, перераховано на спеціальний банківський рахунок для підтримки Збройних Сил України.
Після набрання вироком законної сили грошові кошти неправомірної вигоди конфіскують в дохід держави.
Загалом від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну прокурори Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону забезпечили перерахування на потреби ЗС України понад мільйон гривень сплачених застав.

кількість переглядів: 1265